Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Strażacy z gorlickiego nad Morzem Bałtyckim

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

W dniach 01.07.2015 - 14.07.2015 ośmiu przedstawicieli Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu gorlickiego uczestniczyło w obozie szkoleniowo - wypoczynkowym w Jarosławcu nad Morzem Bałtyckim. Druhowie zdobyli wiedzę oraz umiejętności praktyczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej, łączności, udzielania pierwszej pomocy oraz wielu innych.

Komunikat ws XIII Powiatowych Zawodów Sportowo Pożarniczych 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 9

Szanowni druhny i druhowie,

XIII Powiatowe Zawody Sportowo Pozarnicze druzyn kobiecych, meskich oraz MDP odbeda sie 6 wrzesnia 2015 roku na obiektach sportowych w Ropie. Oficjalne rozpoczecie zawodow planowane jest na godz. 11.30. Pisemne zglaszanie druzyn do dnia 25 sierpnia 2015 roku do godz. 10.00 w sekretariacie Komendy Powiatowej Panstwowej Strazy Pozarnej w Gorlicach.

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws zlotu MDP 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,

przed nami jubileuszowy V Malopolski Zlot Mlodziezowych Druzyn Pozarniczych. Tegoroczna edycja zlotu zorganizowana zostanie w sobote 29 sierpnia 2015 roku w Wieliczce. Decyzja Komisji ds. mlodziezy dzialajacej przy ZOW ZOSP RP w Krakowie, dla powiatu gorlickiego przydzielono 2 miejsca.

Komunikat Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice ws konkursu kronik i monografii 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,

przed nami kolejny, XXII juz Ogolnopolski Konkurs Kronik i Monografii Strazackich. Zachecam jednostki z terenu powiatu gorlickiego do udzialu w konkursie. Z roku na rok kroniki i monografie jednostek ziemi gorlickiej odnosza sukcesy na arenie ogolnopolskiej. Kroniki na konkurs nalezy skladac do dnia 18 sierpnia 2015 roku u Prezesa ZOP ZOSP RP w Gorlicach dh Krzysztofa Kosiby.

Komunikat Dyrektora ZW OW ZOSP RP Kraków ws. samochód z MRPO

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Szanowni druhny i druhowie,
ZOW ZOSP RP woj. malopolskiego informuje, iz w trakcie przygotowan do zlozenia wnioskow na zakup samochodow pozarniczych do Zarzadu Wojewodztwa Malopolskiego wplynelo od samorzadow oraz innych Podmiotow wiele protestow sugerujacych nierowne traktowanie, dotyczace mozliwosci finansowych Gmin w zakresie przystapienia do projektu w roku biezacym.

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica