Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Wóz bojowy dla OSP Męcina Wielka

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 3

Tegoroczne obchody Gminnego Dnia Strażaka w Gminie Sękowa były wyjątkowo uroczyste, ponieważ jednostka OSP Męcina Wielka otrzymała wóz bojowy - ,,Mercedes”, który został poświęcony w sobotę 6 czerwca 2015 roku. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w intencji strażaków i ich rodzin. Podczas nabożeństwa modlono się o zdrowie i opatrzność boską dla strażaków. Mszę odprawiono w kościele p.w. św. św. Kosmy i Damiana w Męcinie Wielkiej, przez księdza proboszcza Jana Adamczyka.

Komunikat ws. bieżących z dnia 11.06.2015 r.

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Szanowni druhny i druhowie,

w czwartek 11 czerwca b.r. obradowalo Prezydium ZOP ZOSP RP w Gorlicach. Glownym celem spotkania bylo podjecie uchwaly w sprawie dofinansowania w ramach MRPO. Omowiono takze szereg kwestii, w tym sprawe organizacji zawodow powiatowych, powiatowego turnieju w pilke nozna dla strazakow czy tez zabezpieczenia Swiatowych Dni Mlodziezy, ktore juz w przyszlym roku zorganizowane zostana w Krakowie.

Przekazanie Renault Master "Gienia" dla OSP Moszczenica

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 2

Fabrycznie nowy lekki samochód ratowniczo - gaśniczy "Gieniu", jak nazwali go druhowie już oficjalnie służy w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej z Moszczenicy. W niedzielę 7 czerwca b.r. miało miejsce uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego wozu. W uroczystości udział wzięło liczne grono osób reprezentujących instytucje samorządowe i związkowe a także druhów z zaprzyjaźnionych jednostek OSP.

Komunikat ws. Światowych Dni Młodzieży

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 2

Szanowni druhny i druhowie,

w zwiazku z przygotowaniami do Swiatowych Dni Mlodziezy 2016 oraz na prosbe "Komitetu Organizacyjnego SDM Krakow 2016" zwracam sie z prosba o wypelnienie ankiet oraz przeslanie ich do Biura ZOW ZOSP RP w Krakowie do dnia 18 czerwca 2015 r.

Pielgrzymka Zakopane - Ludźmierz A.D. 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Tradycyjnie początkiem czerwca strażacy wzięli udział w Samochodowej Międzynarodowej Pielgrzymce Strażackiej z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach do Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej Gaździny Podhala w Ludźmierzu. Tegoroczna pielgrzymka zorganizowana została w niedzielę 7 czerwca 2015 r.

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica