Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Znamy laureatów konkursu plastycznego

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,
w dniu 19.05.2015 r. komisja konkursowa przeprowadzila ocene nadeslanych prac na konkurs z okazji X edycji programu „Ognisty Ratownik – Goraca Krew - Strazacy w Honorowym Krwiodawstwie pt. „Oddaje Krew Pomagam Innym”. Ponizej zamieszczam protokol komisji z podaniem laureatow z poszczegolnych grup wiekowych.

120 lecie OSP Libusza

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

9 maja 2015r. w miejscowosci Libusza odbyly sie uroczystosci z okazji Gminnego Dnia Strazaka oraz Jubileuszu 120-lecia utworzenia Ochotniczej Strazy Pozarnej w Libuszy. Uroczystosci rozpoczely sie msza swieta celebrowana przez kapelana wojewodzkiego strazakow ml. bryg. ojca Wladyslawa Kuliga oraz kapelana gminnego strazakow ks. proboszcza Stanislawa Debiaka.

Zapisy na obóz MDP 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 3

Szanowni druhny i druhowie,
ruszyły zapisy na letni obóz szkoleniowo - wypoczynkowy dla dowódców Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, który planowany w okresie 1 - 14 lipca b.r. w Ośrodku Wypoczynkowym w Jarosławcu nad Morzem Bałtyckim. Organizatorem obozu jest Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie.

Powiatowy Dzień Strażaka 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

W czwartek 7 maja 2015 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach zorganizowano uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka. Apel poprzedziła msza święta w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach, której przewodniczył Małopolski Kapelan Strażaków ks mł. bryg. Władysław Kulig.  Po mszy strażacy przemaszerowali przed Komendę Powiatową PSP, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości.

Dotacje dla OSP spoza KSRG

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 2

Szanowni druhny i druhowie,
Informuje, iz ogloszony zostal konkurs „BEZPIECZNA MALOPOLSKA 2015” na doposazenie jednostek Ochotniczych Strazy Pozarnych z terenu wojewodztwa malopolskiego w sprzet ratowniczo – gasniczy i umundurowanie, ktore nie naleza do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gasniczego.

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica