Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Gminny Dzień Strażaka w Bobowej 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

W piatek 1 maja 2015 strazacy Gminy Bobowa obchodzili swoje swieto. Tego bowiem dnia zorganizowano Gminne Obchody Dnia Strazaka, ktore polaczone zostaly z rocznicowymi uroczystosciami uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz obchodami 100 rocznicy bitwy pod Gorlicami.

Strażackie manewry przy Gontynie

www.luzna24.pl.

Ocena użytkowników:  / 0

28 kwietnia 2015 r.w gminie Łużna zorganizowano ćwiczenia bojowe strażaków OSP i PSP, które miały na celu sprawdzenie umiejętności strażackich oraz sprzętu w przypadku ewentualnego pożaru niedawno odbudowanej Gontyny na cmentarzu wojennym nr 123 „Wzgórze Pustki”. W manewrach wzięły udział wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Łużna a także dwa zastępy PSP w Gorlicach.

Gorliccy strażacy na pielgrzymce w Częstochowie

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Ponad 100 tysiecy strazakow ochotniczych i zawodowych strazy pozarnych wzielo udzial w VII Ogolnopolskiej Pielgrzymce Strazakow na Jasna Gore w niedziele 26 kwietnia 2015 roku. Wsrod pielgrzymow nie zabraklo strazakow z gorlickiego, ktorzy wraz z pocztami sztandarowymi i orkiestra deta reprezentowali pozarnictwo ziemi gorlickiej na forum ogolnopolskim.

I Mistrzostwa Powiatu Gorlickiego w Ratownictwie Medycznym

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Podniesienie umiejetnosci ratownikow w zakresie dzialan ratowniczo – gasniczych i udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy - to cel jak przyswiecal zorganizowanym w dniu 25 kwietnia 2015 roku I Mistrzostwom Powiatu Gorlickiego w Ratownictwie Medycznym. Organizatorem Mistrzostw byla KP PSP Gorlice, ZOP ZOSP RP Gorlice oraz Starostwo Powiatowe w Gorlicach.

Komunikat w sprawie bieżących wydarzeń

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,ponizej przedstawiam kalendarz imprez programowych na najblizsze tygodnie. Zachecam do jak najliczniejszego udzialu w uroczystosciach. Pragne przypomniec, iz we wrzesniu biezacego roku czekaja nas dwa ogolnopowiatowe sportowo - pozarnicze wydarzenia, co do ktorych zaczeto juz prace przygotowawcza.

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica