Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Obradował ZOP ZOSP RP Gorlice - kwiecień 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

W poniedziałek 20 kwietnia 2015 r. w sali narad Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach obradował Zarząd Oddziału Powiatowego Związku ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Gorlicach. W programie obrad znalazły się m.in. kwestie sprawozdań z działalności i finansowych oraz plany na rok bieżący. Żwawą dyskusję wywołała kwestia zabezpieczenia miasta Gorlice przez jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych.

Ruszył konkurs plastyczny

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gorlicach, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Moszczenicy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Oddaje Krew Pomagam Innym”.

Głosowanie w ramach MRPO - pilne !!!

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,
W zwiazku z planowanym programem MRPO na lata 2014 -2020, dotyczacego zakupu samochodow ratowniczo-gasniczych dla Ochotniczych Strazy Pozarnych zwracam sie z uprzejma prosba o poparcie kandydatur Lukasza Smolki - Z-cy Dyrektora Zarzadu Wykonawczego OW ZOSP RP i Krystyny Brzyk - Glownej Ksiegowej OW ZOSP RP, reprezentujacych Oddzial Wojewodzki ZOSP RP woj. malopolskiego oraz Ochotnicze Straze Pozarne woj. malopolskiego w ramach Komitetu Monitorujacego Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewodztwa Malopolskiego.  

Eliminacje Wojewódzkie OTWP 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

W piatek 17 kwietnia 2015 roku w Szkole Aspirantow Panstwowej Strazy Pozarnej w Krakowie przeprowadzono Eliminacje Wojewodzkie Ogolnopolskiego Turnieju Wiedzy Pozarniczej "Mlodziez Zapobiega Pozarom". W eliminacjach udzial wzieli laureaci trzech kategorii wiekowych ze wszystkich malopolskich powiatow. Reprezentantka powiatu gorlickiego Katarzyna Mika dotarla do finalu.

Strażacy pielgrzymowali do Wójtowej 2015

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 2

W niedzielę 12 kwietnia 2015 już po raz XVI odbyła się w Wójtowej (gm. Lipinki) uroczystość Powierzenia Ziemi Gorlickiej Miłosierdziu Bożemu. Jak co roku święto Miłosierdzia Bożego zgromadziło w Wójtowej parlamentarzystów, samorządowców oraz przede wszystkim strażaków ochotników wraz z pocztami sztandarowymi ze wszystkich gorlickich gmin.

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica