Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Strażacki opłatek w Gminie Moszczenica i Bobowa

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Druhowie ochotnicy z gmin Moszczenica i Bobowa zorganizowali spotkania opłatkowe strażaków. Strażacy Gminy Moszczenica już po raz trzeci spotkali się na wspólnym kolędowaniu 5 stycznia b.r. w Staszkówce, zaś bobowscy druhowie 10 stycznia w remizie OSP Jankowa, zapoczątkowali opłatkową tradycję.

Zmiana terminu, asortymentu i cen z dotacji na 2015 !!!

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Szanowni druhny i druhowie,
W zwiazku ze zmiana asortymentu z dofinansowaniem przez Zarzad Glowny ZOSP RP oraz zmianami cen informujemy, ze zostal przedluzony termin skladania wnioskow o dofinansowanie do dnia 30 stycznia 2015 roku. Wnioski sklada sie za u Prezesa ZOP ZOSP RP Gorlice do dnia 20 stycznia 2015 roku !!!

Zapraszamy na III Mistrzostwa Polski OSP w narciarstwie

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,
już po raz III w Szczawnicy, w dniach 21-22 lutego b.r. zorganizowane zostaną Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w narciarstwie. Zachęcam do udziału w imprezie ! W 2013 roku powiat gorlicki na mistrzostwach reprezentowali druhowie z OSP Staszkówka (gm. Moszczenica), w 2014 dołączyli do nich druhowie z OSP Kryg (gm. Lipinki). Wierzę, że w bieżącej edycji gorliccy druhowie pokażą się z jak najlepszej strony. 

Upływa termin składania wniosków o dotacje

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 3

Szanowni druhny i druhowie,

przypominam, że 15 stycznia 2015 roku upływa termin składania wniosków o dotacje na zakup sprzętu i umundurowania, na remonty remiz oraz zakup samochodów ze środków z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Firm Ubezpieczeniowych. Wnioski należy składać....

Rola OSP w KSRG ? - ankieta

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 1

Szanowni druhny i druhowie,

jaka jest rola Ochotniczych Straży Pożarnych w Krajowym Systemie Ratowniczo - Gaśniczym? Czy strażak PSP powinien odbyć staż w OSP? Kto powinien decydować o włączeniu danej OSP do KSRG? Te oraz szereg innych pytań znajdziecie w ankiecie, o wypełnienie której zwrócił się do nas zaprzyjaźniony strażak. Odpowiedzi na te pytania posłużą jako przedmiot badań w pracy doktorskiej. 

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica