Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Ruszył konkurs plastyczny

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gorlicach, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Moszczenicy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Oddaje Krew Pomagam Innym”.

Konkurs ma na celu promowanie i rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży idei honorowego krwiodawstwa, zachęcenie dzieci i młodzieży  do bezinteresownego pomagania innym ludziom z okazji 10 edycji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew, Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie” a także popularyzację twórczości dzieci i młodzieży.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum w trzech kategoriach wiekowych I-III, IV-VI i gimnazjum z terenu powiatu gorlickiego. Uczestnicy mogą wykonać pracę plastyczną, napisać wiersz lub piosenkę zgodnie z hasłem konkursu „Oddaje Krew Pomagam Innym”.

Prace wraz ze zgodą na udział w konkursie należy składać do dnia  10 Maja 2015 r. osobiście lub pocztą do Oddziału Terenowego Krwiodawstwa w Gorlicach tj.: ul. Węgierska 21, 38-300 Gorlice od poniedziałku do piątku między godz. 8.00 – 11.00 

Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Fundatorami nagród są Burmistrz Miasta Gorlice, Wójt Gminy Moszczenica, KP PSP Gorlice oraz ZOP ZOSP RP Gorlice. Prace nagrodzone zostaną wystawione w dniu 30 maja b.r. w Centrum Informacji na Rynku w Gorlicach.

Szczegóły konkursu w regulaminie: REGULAMIN

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica